Pościel

pościel 

Dzięki temu ,że jesteśmy producentem pościeli możemy zagwarantować , że materiał z jakiej jest wykona jest najwyższej jakości oraz dbałości  o wykonanie ,dzięki czemu jest ona trwała ,podczas prania nie kurczy się oraz nie puszcza koloru ,dlatego będzie służyć przez dobre kilka lat

więcej

 
Kołdry

pościel

Posiadamy kołdry renomowanych polskich producentów w bardzo konkurencyjnych cenach . Proponujemy kołdry zimowe , kołdry letnie oraz kołdry antyalergicznie. Zapraszamy do zapoznania się z obszerną ofertą.


więcej

     
Poduszki

pościel

Posiadamy poduszki renomowanych polskich producentów w bardzo konkurencyjnych cenach . Proponujemy poduszki silikonowe,poduszki pikowane,poduszki pół puch,poduszki antyalergiczne.Zapraszamy do zapoznania się z obszerną ofertą.

więcej

 

Prześcieradła

pościel

Posiadamy prześcieradła wykonane przez naszą firmę oraz renomowanych polskich producentów w bardzo konkurencyjnych cenach .Proponujemy prześcieradła bawełniane,prześcieradła z kory bawełnianej,prześcieradła z frotty,prześcieradła z satyny bawełnianej.Zapraszamy do zapoznania się z obszerną ofertą.

więcej

Obrusy plamoodporne

pościel

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

więcej